Merkez Mh. Abide-i Hürriyet Cd. No: 161 Daire: 4 Kat:3 , Şişli / İstanbul
+90 553 096 75 49
info@724web.com

17 Yıl Deneyimli Web Tasarımcısı

Şimdi e-ticaret sitesi Yazılımı %50 İndirimli. Önce 7-24 Web vardı...

BUGÜN YAPACAĞINIZ KÜÇÜK YATIRIMLARINIZ YARIN BÜYÜK KAZANÇLARA DÖNÜŞSÜN

BUGÜN YAPACAĞINIZ KÜÇÜK YATIRIMLARINIZ
YARIN BÜYÜK KAZANÇLARA DÖNÜŞSÜN

Arama Sıralamanızı Artırın SEO

7-24 Web SEO’nun kullandığı denenmiş ve test edilmiş SEO stratejileri sayesinde, sonuçların SEO çabalarınızın tam etkisini görmeniz biraz zaman alabilir, ancak uzun vadede buna değecektir.

Sağlam bir SEO stratejisine sahip olmak, ücretli pazarlama çabalarına daha az harcama yapmanıza, ancak yine de güçlü organik varlığınız ile aynı düzeyde trafik elde etmenize olanak tanır.

Daha Fazla Organik Trafik Alın

GO Phoenix SEO’nun kullandığı denenmiş ve test edilmiş SEO stratejileri sayesinde, sonuçların SEO çabalarınızın tam etkisini görmeniz biraz zaman alabilir, ancak uzun vadede buna değecektir.

Sağlam bir SEO stratejisine sahip olmak, ücretli pazarlama çabalarına daha az harcama yapmanıza, ancak yine de güçlü organik varlığınız ile aynı düzeyde trafik elde etmenize olanak tanır.
Beş Anahtar SEO Başarısı

Kullanıcı deneyimi

Web sitenizin hedef kitlesinin sürekli büyümesi ve markanızın bir web sitesine sahip olmanın tüm avantajlarından yararlanabilmesi için öncelikle web sitesinin bulunmasının kolay, bakılması çekici ve gezinmenin sezgisel olduğundan emin olmalısınız.

7-24 Web SEO’nun kullanıcı deneyimi uzmanlığı, istediğiniz kitlenin sitenizde nasıl hareket ettiğini anlamamıza ve nihayetinde sitenizin hedeflerine göre harekete geçmemize olanak tanır.

Veri eğilimlerini ve site analitiğini kullanarak, dönüşümlerin akılda kalmasını ve web sitenizin bir gelir oluşturucu olmasını sağlamak için sitenizi mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi için optimize etmenize yardımcı olabiliriz.

İçerik yaratımı

7-24 Web SEO’da, SEO yolculuğunuzda ne yaparsanız yapın içeriğin her zaman kral olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, markalarınızın SEO planını stratejilerken içeriğe çok fazla odaklanıyoruz.

Web sayfalarınızdaki içerikten blogunuzdaki makalelere kadar içeriğin hepsini yönettiğini biliyoruz. İçerik konusundaki uzmanlığımız çok geniştir ve hangi içeriğin en değerli olduğuna karar veren algoritmaları yönlendiren en son trendlere göre sürekli gelişmektedir.

İçeriğinizin, anahtar kelime yoğunluğundan içerik yapısına ve sayfa verimliliğine kadar SEO yetkinliği için tüm gereksinimleri karşıladığından emin olmak için denetleyecek ve optimize edeceğiz.

Bağlantı Oluşturma

Sonuç almanın en hızlı yollarından biri bağlantı kurmaktır. Ancak, doğru şekilde yapılmazsa, bu sitenize zarar verebilir ve hatta sonuçlarda yasaklanmanıza neden olabilir.

Neyse ki, 7-24 Web SEO, bağlantıları doğru şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak tüm doğru stratejileri biliyor.

Kaliteli yetkili geri bağlantılar satın almaktan, size bu bağlantıları bir kuruş ödemeden sağlayacak inanılmaz içeriğe kadar. 7-24 Web SEO, bu faydalı ancak bazen tehlikeli geri bağlantı dünyasında gezinmenize yardımcı olacaktır.

Anahtar Kelime Stratejisi

İyi bir SEO stratejisi, markanız için doğru anahtar kelimelerle desteklenen bir strateji olmadan hiçbir şeydir.

7-24 Web SEO, markanız için en iyi anahtar kelimeleri araştırmak ve içerik oluşturmak ve bunlara göre optimize etmek için bunlara odaklanma bilgisine sahiptir.

Bu ileri düzey anahtar kelime stratejisi, sonuçları mümkün olduğunca çabuk sıralamanıza ve yükseltmenize yardımcı olacaktır.

Teknik SEO

SEO’nun en çok gözden kaçan, ancak en önemli yönlerinden biri, bunun teknik yönüdür. Burası, sitenizin taranabilir ve keşfedilebilir olacak şekilde etkin bir şekilde optimize edildiğinden emin olduğunuz yerdir.

Bu, hem kullanıcı dostu hem de bot dostu bir site oluşturmak için uygun site etiketleme ve sayfa SEO taktiklerinden yapılabilir.

Çok sayıda teknik SEO taktiği vardır, ancak bir kez yerleştirildiklerinde SEO hakimiyetinizi sürdürmek için kullanılabilirler, yalnızca 7-24 Web SEO’da bulabilirsiniz.

Kurumsal SEO Paketi

Aylık 5 Blog Yazısı (Premium Blog Yazısı)

10 Geri Bağlantı Backlink

3 Adet Paravan Site

5 Sayfa için Sayfa İçi Optimizasyon

25 Anahtar Kelime İçin Rakip Analizi

Aylık 1.500TL + K.D.V.

https://www.724web.com/aylik-seo/

https://neilpatel.com/seo-analyzer/