PHP Programlamayı Öğrenmek İçin En İyi Premium KurslarAlan Adınızı (Domain) Arayın

Yeni bir marka yaratmak için domain arayın

.com $12.00 .net $14.00 .org $14.00.biz $14.00 .co $28.00

PHP Programlamayı Öğrenmek İçin En İyi Premium Kurslar

Web Geliştirme Modern web geliştirme ile kendinize öğrenmek istediğiniz her şeyi öğretmek her zamankinden daha kolay. Ancak birçok öğrenme aracıyla nereden başlayacağınız konusunda hiçbir fikriniz olmayabilir.

Geçenlerde her iki ön uç + arka uç kodlamasında çok büyük bir web geliştirme kitabı listesi ele aldım. Bunlar, web siteleri yapmakla ciddi şekilde ilgilenen herkes için büyük bir değer taşıyor. Ancak herkes kitaplardan öğrenmeyi sevmez ve bu nedenle çevrimiçi kursların çoğunlukla daha iyi bir seçim olması.

Bu yazıda en iyi PHP öğrenme kursları için en çok tercih edilenlerimden birini seçtim. Bunlar, mutlak temellerden Zend ve Laravel gibi çerçeveler de dahil olmak üzere daha gelişmiş konseptlere kadar uzanmaktadır.

PHP’yi kendi başınıza öğrenmeyi umuyorsanız, bu liste ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Bu kurslardan bazılarını geçtikten sonra, WordPress gibi güçlü CMS’ye giren çalışmalar da dahil olmak üzere her şey PHP için yeni bir takdir kazanacaksınız.

Tuts + PHP Temelleri
tutsplus giriş php kursu

PHP’ye nereden başlayacağınız konusunda hiçbir fikrin olmadan giriyor musunuz? Bir değişkenin ne olduğundan ve nasıl çalıştığından emin değil misiniz?

Önünüzde kesinlikle uzun bir yolculuk geçireceksiniz… ama üzülmek yok! İlerlemenize yardımcı olacak çok sayıda içerik var. Bu Tuts + kursu, PHP’nin temelleri üzerinde en iyilerinden biridir. Düzinelerce özel video ve egzersiz dosyası dahil 7 saat uzunluğunda.

Her bölüm boyunca, PHP’de yeni dersler alacak ve gerçek dünya webapps için nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. Bu aslında PHP sözdizimini anlamak için daha iyi derslerden biridir.

Bunun karmaşık uygulamalar oluşturmak veya PHP’yi hareket halinde kullanmakla ilgili bir şey olmadığını, bunun yerine dilin nasıl çalıştığını ve en iyi performans için kodunuzu nasıl yapılandırabileceğinizi öğrenmek olduğunu unutmayın.

Tuts +, büyük bir kurs kütüphanesine erişmek için aylık ücret ödeyeceğiniz premium bir kütüphane modelinde çalışır. Bu harika, çünkü bu PHP kursuna giremezsiniz. Başlangıç ​​düzeyinden gelişmiş PHP ve bir sürü başka webdev öğesi de dahil olmak üzere tüm kurslara erişiminiz olacak.

Favori çevrimiçi kaynaklarım bu premium formatı takip ediyor, bu nedenle Tuts + premium kurulumunu kontrol ettiğinizden ve ne düşündüğünüzü gördüğünüzden emin olun.

Çoğul Görüş PHP Temelleri

çoğul görüş php fundies

Bir başka büyük çevrimiçi öğrenme kütüphanesi, çoğul görüş. Çok çeşitli kurslar sunarlar ve içerikleri BT, programlama ve genel teknoloji üzerine yoğunlaşır.

Bu yüzden, Pluralsight’ın PHP Fundamentals kursunun TutsPlus ile başa baş gidebilmesinin nedeni budur.

Toplam çalışma süresi biraz daha kısa (sadece 5 saat) ancak dersler çok benzer. Her ikisinde de egzersizleri takip ettim ve kişisel olarak Tuts + video serisini tercih ederim, çünkü açıklamalar yeni başlayanlar için biraz daha basit.

Bununla birlikte, her iki bilgi düzeyinde de takip edebilir ve yol boyunca çok şey alabilirsiniz.

Ayrıca, bu kursa Çoğulculuk’ta eriştiğinizde, her türlü PHP ve webdev içeriğine sahip ders kitaplarının tümüne tam erişim elde edersiniz.

PHP ve MySQL ile Dinamik Web Siteleri Oluşturma
php mysql video kursu

Becerilerinizi daha dinamik pratik çalışmalara itmek mi istiyorsunuz? Ardından PHP ve MySQL ile Dinamik Web Siteleri Oluşturma bölümüne bakın.

PHP / MySQL combo on yıllardır ve hala modern geliştiriciler için bir favori. MySQL veritabanlarının çalıştırılması son derece kolaydır ve her PHP uygulaması için pratik bir temel oluşturur.

Bu video kursu size PHP dilini veri tabanı ile eşleştirmenin temellerini öğretir. PHP’de SQL komutları yazmayı ve bunları kodunuzda güvenli bir şekilde çalıştırmayı öğreneceksiniz.

Ayrıca bu kurs, JavaScript ile SQL / XML veri yanıtları üzerine çalışan Ajax webapps gibi fikirlerle karmaşık bir bölgeye giriyor.

Temel derslerin ötesine geçtiğinizde ve kendi PHP webapps’lerinizi sıfırdan kodlamaya başlamak istediğinizde bu kursa girmeyi denemelisiniz.

PHP 7’deki Yenilikler

php7 video kursu

PHP 7’nin en yeni sürümü, bazı yeni işlevlerle birlikte büyük performans geliştirmeleriyle geliyor. Bu, PHP 5.x hakkında okuyacağınız bazı bilgilerin şimdiye kadar modası geçmiş olabileceği anlamına gelir.

PHP 7’deki Yenilikler bu sorunu gidermeyi hedefliyor. PHP 7’deki en yeni fonksiyonlar, arka uç değişiklikleri ve kodlama teknikleri hakkında her şeyi öğrenmek için eğitmen Christian Wenz ile birlikte takip edebilirsiniz.

Bu web için çok ateşli bir dil ve yakın zamanda hiç bitmeyecek. Ancak bu kurs tam anlamıyla yeni başlayanlar için değildir, çünkü elinizi her şeyden tutmaz.

Bunun yerine, PHP, belki orta seviye tecrübesi olan bir kişi için harika. PHP betikleri oluşturmak için en yeni teknikleri ve PHP 7’de kabul edilen en yeni işlevleri öğreneceksiniz.

Bilginizi geliştirmek ve PHP dünyasındaki en yeni trendleri takip etmek için harika.

Nesneye Dayalı PHP
php oop temelleri çoğul görüş

Her büyük programlama dili OOP’yi destekler. Nesneye yönelik programlama fikri, kodunuzda nesne olarak çalışan sınıflar ve işlevler üzerinde çalışır.

Bunu daha önce hiç yapmadıysanız, ne kadar kolay olduğuna şaşırabilirsiniz! Ne yaptığını bildiğin zaman kolay.

Ve video kursu Object-Oriented PHP tüm süreci anlamaya yardımcı olmak için burada.

Her geliştiricinin nesne yönelimli kodlamayı öğrenmesine yardımcı olmayı amaçlayan egzersiz dosyalarıyla birlikte 2 saatlik bir video kursu. Videoların izlenmesi çok kolaydır ve size sınıf isimleri, yapıcı işlevler, değişken kapsam ve daha fazlası hakkında bilgi verir.

Sıfırdan bir PHP uygulaması oluşturursanız, OOP’yi anlamanız gerekir. Modern iş piyasasında ve özellikle de Laravel gibi PHP çerçevelerinde zorunludur.

Kurs ilk kez 2015 yılında yayınlandı, ancak bilgiler bugün hala Google’da daha fazla bilgi arayabileceğiniz birçok referansla geçerli.

Yüksek Performanslı PHP
performans php kursu

Geliştiricilerin Python veya Ruby’ye taşınmasının en büyük nedenlerinden biri basit bir kelimedir: performans.

PHP, kullanım kolaylığı ve erişilebilir sözdizimi ile bilinir, ancak hızı için bilinmez. Performansa sahip PHP webapps’larına ihtiyacınız varsa, bunları akılda tutulacak şekilde kodlamanız gerekir.

Bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için, Pluralsight’ın video kütüphanesinde de bulunan Yüksek Performanslı PHP’yi inceleyin. Bu kurs yaklaşık 2 saat sürüyor, bu yüzden oldukça kısa bir seri ancak bilgi paha biçilemez.

Komut dosyalarınızda bellek ve toplam çalışma zamanı kaydedebilecek makro optimizasyonları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, PHP profil oluşturma iş akışınızı iyileştirmek için Xhprof gibi harika PHP araçlarından edineceksiniz.

Daha sonraki bölümler php-fpm ve nginx sunucu kurulumu gibi varlıklarla web sunucusu performansına girer. Kuşkusuz, oyunlarını geliştirmeleri ve arka uç dillerini değiştirmeden site hızlarını yükseltmeleri gereken geliştiriciler için harika bir video dizisi.

Laravel’e Başlarken
çoğul görüş dersi

Eğer PHP’de yeniyseniz, muhtemelen Laravel’i hiç duymamışsınızdır. Ancak, kendi PHP webapps’lerinizi sıfırdan kodlamak için kolayca en popüler çerçeve.

Bugünlerde tekerleği yeniden icat etmek için iyi bir sebep yok. Ne gereği var?

Pluralsight’tan Laravel kursuna Başlamak, bu harika kodlama kütüphanesinin temellerini almak için mükemmel bir yerdir.

URL’ler, işlevler, oturumlar ve hatta sayfa şablonları oluşturmak için çok katı bir sözdizimi izler, bu nedenle bir şey yapmadan önce Laravel’in iç sayfalarını öğrenmeniz gerekir. Neyse ki bu kursa müsaitseniz erişilebilir ve başlamak için çok fazla deneyime ihtiyacınız yok.

Giriş formları ve veritabanı tabloları gibi bir kaç basit PHP uygulaması nasıl oluşturulacağını bildiğiniz sürece, Laravel ile çalışabilirsiniz. Sorunları çözmek için biraz Googling gerekir, ancak çalışma saatlerini koyarsanız bu kütüphaneyi hızlı bir şekilde öğreneceğinizi garanti ederim.

Zend Framework ile PHP Uygulamaları Oluşturma
zend framework öğrenme kursu

Gerçekten popüler olan bir başka PHP çerçevesi Zend Framework’dür. Topluluğa veya Laravel ile aynı düzeyde bir desteğe sahip olmasa da, hala popüler bir seçimdir ve orada birçok Zend PHP işi bulacaksınız.

PHP bilgilerini çeşitlendirmek isteyen herkes Zend’i araştırmalıdır. Öğrenmek düşündüğünüzden çok daha kolaydır, özellikle de kemerinizin altında Laravel deneyiminiz varsa.

Zend Framework ile PHP Uygulamaları Oluşturma, bugüne kadar takip edebileceğiniz en iyi yoldur. Zend ortamında uygun standartlara sahip sıfırdan özel PHP webapps oluşturma hakkında her şeyi size öğretir.

Sadece bu kursun 2014 başlarında serbest bırakıldığını unutmayın, bu yüzden birkaç yaşında. Zend’in en yeni sürümü PHP 7’de çalışıyor, o zamandan beri çok şey değişti.

Eğer PHP’ye giriyorsanız, Zend’i öğrenmek, yalnızca açılış tarafı işleri veya bunu kariyer yapmak için değerli olabilir.

PHP Web Uygulama Güvenliği
php webapp güvenlik kursu

Daha önce site hızı ve performansının öneminden bahsettim, ancak web geliştirmede çok önemli bir faktör daha var: güvenlik.

PHP Web Uygulaması Güvenliği, Eylül 2016’da piyasaya sürülen çok daha yeni bir derstir. Alıştırmalar PHP geliştiricileri için harikadır ve bol miktarda araç, en iyi uygulama ve güvenli web sitesi oluşturma teknikleriyle dolu 5+ saat sürmektedir.

Sıfırdan inşa ederken gerçekten PHP hakkında endişelenmen gerekiyor. Korkunç SQL enjeksiyon komut dosyaları dahil olmak üzere en yaygın hataların meydana geldiği yer burasıdır.

Ancak, bir çerçeve üzerinde çalışsanız veya WordPress gibi bir CMS’yi oluştursanız bile, güvenliği anlamaya yardımcı olur.

Bu dersi PHP dünyasında biraz yeni olan herkese öneririm. Endişelenmeniz gereken birçok temel güvenlik kaygısını kapsayacaktır ve bir kez nasıl çalıştıklarını bildiğiniz zaman bu hataları önlemek için çok daha temkinli olacaksınız.

Sıfırdan PHP Programlama Öğrenin
php programlama udemy öğrenmek

Her zaman Udemy kursları önermiyorum, çünkü onlar sadece herkes için çalışmıyor. Ancak yeni başlayanlar için sıkça önerilen bir kurs vardır: Sıfırdan PHP Programlama Öğrenin.

PHP öğrenmeye çalışıyorsanız ve temellerini kavrayamıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bir şey var.

Bu kurs, tüm videolarda toplam 50 saatlik çalışma süresine sahip bir programdır. Bu, listedeki neredeyse tüm diğer video kurslarından daha uzun sürdü!

Ayrıca, bilginiz için bir tür sınav / test olarak kullanabileceğiniz egzersiz dosyalarına ve çalışma sayfalarına sahip olacaksınız. Kurs boyunca çalıştıkça farklı uygulamalar oluşturacaksınız ve bu uygulamaları oluştururken fikirlerini tam anlamıyla anlayamayacaksınız.

Bu alıştırmaları, geliştirme sürecini ezberlemenize yardımcı olacak şekilde kullanın. PHP oturumlarının nasıl çalıştığından emin değil misiniz? Kursun bu bölümünü gözden geçirin ve ikinci anaya kadar izleyin.

Her zaman derim ki Udemy ile ilgilenen herkes satış için beklemeli. Genellikle kurslarında fiyatları düşürürler, böylece bunu bir fiyattan saklarsanız, bunu fiyatın bir kısmı için alabilirsiniz.

Kategoriler
724 Web Hosting Service